Другий день конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті»

18.03.2017 | 08:24

17 березня 2017 року на кафедрі режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся другий день Другої всеукраїнської науково-практичної конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті», а саме, – її практична частина

Модератор практичної частини: Олександр Плахотнюк – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка

Для учасників конференції були представлені такі практично-теоретичні напрацювання:

«Методика виконання комплексу активуючих вправ розігріву в класичному танці» – клас керівника творчої лабораторії класичного танцю кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. І. Франка Юлії Безпаленко, концертмейстер Ольга Настюк

«Методика використання реабілітаційно-відновлювальних засобів для танцюристів і спортсменів» – клас викладача кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК Вікторії Ленишин.

«Педагогічно-методичні аспекти опрацювання тренажу джаз-модерн танцю:робота над взаємодією руху рук, ніг, корпусу та голови» – клас викладача кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. І. Франка Ірини Шкутяк.

«Особливості проведення уроку хореографії з спортсменами старших розрядів» – клас кандидата педагогічних наук, професора кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК Валентини Сосіної.

«Педагогічні та методичні аспекти практичного викладання студентами вправ біля опори у народно-сценічному танці» клас викладача кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. І. Франка Надії Кіптілової, концертмейстер доцент кафедри режисури та хореографії Руслан Кундис.

«Методологічні засади синтезу народної та сучасної хореографії (фольк-джаз-танець)» – клас викладача кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. І. Франка Ксенії Рихальської.

«Використання новітніх технологій у проведенні занять з фізичного виховання зі студентами спеціальності “Хореографія”» – клас старшого викладача кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, майстра спорту з художньої гімнастики – Наталії Пугач.

«Технічна база контемпорарі танцю: відпрацювання стрибкової комбінації, слайдів, партерних елементів» – творча лабораторія сучасного хореографічного мистецтва та перформенсу кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. І. Франка, керівник Марія Бакало (м. Сімферополь, АР Крим, Україна).

О.А.Плахотнюк