До уваги студентів! – вибори до Студентських рад!

27.03.2018 | 21:54

Увага! Реєстрація на вибори!

?З 27 березня по 3 квітня триватиме реєстрація кандидатів на посаду голів та членів Студентських рад факультетів, коледжів, в делегати до Конференції трудового колективу факультету, коледжу та Конференції студентів Університету.
?Реєстрація відбуватиметься з 11:00 до 17:00 год ( з 13:00 до 14:00 перерва) у ауд. 124 головного корпусу Університету.
Кожен студент має право зареєструвати себе для участі у виборах. Для цього потрібно заповнити відповідну заяву, яка знаходиться в Студентському уряді (124 ауд.)

?Вибори відбуватимуться прямим таємним голосуванням. Всі студенти відповідного факультету, коледжу матимуть право голосу в день виборів і зможуть вплинути на формування складу Студентських рад (графік проведення Студентських конференцій та виборів прикріплений документом нижче).

?За детальнішою інформацією звертайтеся до голів студентських рад або у Студентський уряд Університету
(вул. Університетська, 1, каб. 124);
тел. (032) 239 41 00