До уваги студентів! Реєстрація на Програму Лідерства 2021!

08.06.2021 | 21:04
Цього року програма відбудеться у форматі фестивалю, який відбудеться 19-24 серпня в Космос таборі під Києвом. Тож в стилі справжнього фестивалю — учасники будуть жити в наметовому містечку🏕 Зранку — лекції та воркшопи, ввечері — розмови про свободу біля багаття!
Участь безкоштовна! Ми забезпечуємо трансфер із Києва, харчування та роздаткові матеріали, проте зауважте☝️, що учасники мають самостійно подбати про намет та спальник.
👩‍🎓 Ми шукаємо студентів та абітурієнтів, які мають активну громадську позицію та пристрасть до ідей свободи і хочуть організовувати заходи, які зроблять Україну кращим місцем для життя.
Детальніше про Програму Лідерства:
Анкета:
⏰ Дедлайн: 4 липня (23:59) 2021

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, на відкритому повітрі та текст