Діалог США – Україна: «Підходи до хореографічної освіти в США і Україні: спорідненість та відмінність»

16.03.2023 | 10:49

Відбувся діалог-міст США – Україна  в рамках проведення Науково-методичного семінару практикуму кафедри режисури та хореографії ЛНУ ім. Івана Франка.

Спікер Марія Бакало. Викладачка кафедри танцю Університету Каліфорнії Ріверсайд (США), голова громадської організації ”Простір сучасного танцю”.

Здобувачка ступеню магістра мистецтв освітня програма ”Експериментальна хореографія” Університету Каліфорнії Ріверсайд. Випускниця кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка, Тема діалогу «Підходи до хореографічної освіти в США і Україні: спорідненість та відмінність».

• Спільні та відмінні підходи до навчання в Україні та США.
  • Особливості освітніх програм бакалаврського, магістерського та P&D рівня.
  • Мотивація до навчання у здобувачів освіти.
  • Вища освіта це привілей чи обов’язок.
  • Монтер – викладач –здобувач.
  • Об’єм навчального матеріалу, навчальні компоненти освітніх програм.

Дякуємо всім за цікаву тему спілкування .