День відкритих дверей: Franko Store

25.02.2020 | 18:21

? Друзі! Хочемо познайомити вас з Franko Store — брендовою крамничкою ЛНУ імені Івана Франка, яка є незмінним партнером нашого свята — Дня Відкритих Дверей у великій університетській родині !

Серед усіх присутніх на святі абітурієнтів, Franko Store проведе розіграш цінних подарунків, які стануть для вас невід’ємними атрибутами в навчанні! ?

1 місце – ранець
2 місце – еко-торба
3 місце – блокнот

? Чекаємо вас 29 лютого о 09:00 в головному корпусі Університету за адресою: м. Львів вул. Університетська, 1!

Щоб взяти участь у розіграші, необхідно:

зареєструватися на День відкритих дверей: https://cutt.ly/veclO9y
поставити лайк і зробити репост цього допису;
позначити в коментарях друзів, які готуються до вступу;
бути присутнім на урочистій частині Дня відкритих дверей в актовій залі (початок о 10:00 год.)
підписатися на сторінки ЛНУ ім. Івана Франка Офіційна сторінка та Franko Store

Розіграш та вручення подарунків відбудеться рандомно за допомогою сервісу Fanpage Karma під час урочистої частини у актовій залі серед тих, хто виконав усі умови. ?

Бажаємо успіху!?