День відкритих дверей на факультеті культури і мистецтв

30.03.2017 | 23:30

30 березня 2017 року на факультеті культури і мистецтв відбувся черговий День відкритих дверей.

У заході взяли участь – декан Р.Крохмальний, заступник декана Г.Бень, доцент О.Лань, ст.викладач Л.Пугач, асистент Г.Мурин.

Абітурієнти переглянули мультимедійну презентацію про Львівський університет, його історію, сучасне і особливості вступної кампанії-2017. Окрема сторінка презентації – факультет культури і мистецтв, його спеціальності та спеціалізації, особливості підготовки та процедура проведення творчих конкурсів, творчі особистості та специфіка навчання…

Упродовж майже двогодинного активного спілкування абітурієнти також дізналися про умови проживання в гуртожитках, оплату за навчання, можливості працевлаштування, особливості переведення з інших навчальних закладів, про можливий доступ до іншої супутньої щодо вступу і навчання інформації тощо.