Чергове онлайн-засідання кафедри музикознавства та хорового мистецтва

18.11.2020 | 16:45

18 листопада 2020 року, під час дистанційного засідання кафедри музикознавства та хорового мистецтва відбувся черговий попередній захист дисертації «Українська гітарна школа кінця XIX – першої половини XX століття: виконавська та репертуарна специфіка» аспіранта-випускника Віктора Паламарчука (наук. кер. проф. Медведик Ю. Є.). В обговоренні тексту дисертації взяли участь проф. Харківського національного університету мистецтв ім. Івана Котляревського, завідувач кафедри інтерпретології та аналізу музики доктор мистецтвознавства Шаповалова Л. В. доц. Коломиєць О. І, доц. Лазаревська О. М., доц. Чучман В. М., доц. Дубровний Т. М., доц. Салдан С. О., ст. викл. Мельничук О. Й., завідувач кафедри проф. Медведик Ю. Є. та ін. За час понад двогодинного плідного обговорення детально проаналізовано позитивні якості запропонованого до розгляду дослідження, висловлено деякі зауваження, поради тощо. З-поміж іншого відзначено те, що В. Паламарчук є не тільки висококваліфікованим виконавцем-гітаристом, лауреатом різноманітних міжнародних конкурсів, талановитим педагогом, але й почасти відомим в Україні дослідником національної гітарної культури, його публікації викликають зацікавлення у відомих музикознавці-органологів та істориків музичної творчості в Україні та Європі. Тож, є всі підстави сподіватися у недалекому майбутньому на його успішний захист дисертації.

Кафедра Музикознавства та хорового мистецтва ЛНУ імені Івана Франка