Асп. Ірина Казнох – дипломант Міжнародного наукового форуму «МУЗИКОЗАВЧНИЙ УНІВЕРСУМ МОЛОДИХ»!

02.03.2018 | 08:01

1 березня 2018 року у  Львівській національній академії ім. М.Лисенка  відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з музичного мистецтва серед аспірантів та здобувачів, присвячений до 165-річчя Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка

Вітаємо!

У ІІ турі, відповідно до рішення журі, взяли участь переможці першого туру. Журі конкурсу у складі: кандидата мистецтвознавства, професора Пилатюка Ігора Михайловича, доктора мистецтвознавства, професора Кияновської Любов Олександрівни та кандидата мистецтвознавства, професора Катрич Ольга Тарасівна нагородило конкурсантів: дипломом Скворцову Наталію – аспірантку кафедри історії світової музики НМАУ ім. П. Чайковського за працю над дослідженням «Специфіка функціонування плачу в музичній практиці України: минуле і сучасність». (науковий керівник: доктор мистецтвознавства, професор Соломонова О. Б.) та Казнох Ірину – аспірантку кафедри музикознавства та хорового мистецтва факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка за дослідження  «Празник П’ятидесятниці у музично-поетичному вимірі». (науковий керівник: доктор мистецтвознавства, професор Медведик Ю. Є.) Третім місцем відзначили Макаревича Андрія – пошукувача кафедри історії музики ЛНМА ім. М. В. Лисенка за наукову роботу «Історія створення Третього фортепіанного коцерту П. І. Чайковського (проблемні зони інтерпретації жанру». (науковий керівник: кандидат мистецтвознавства, професор Катрич О. Т. Друге місце присуджено конкурсантці Фішер Тетяні – аспірантці третього року навчання кафедри історії музики ЛНМА ім. М. В. Лисенка за працю «Життя всупереч: Мистецьке життя Східної Галичини під час німецької окупації (на прикладі діяльності Інституту Народної Творчості)». (науковий керівник: доктор мистецтвознавства, професор Мельник Л. О.) та Серко Олену – аспірантку третього року навчання ЛНМА ім. М. В. Лисенка відзначили першим місцем за наукову роботу над темою «Весільна вокально-обрядова культура Середньої Волині (етнографічний та мелотипологічний аспекти)». (науковий керівник: кандидат мистецтвознавства Лукашенко Л. В.) Усім учасникам конкурсу вручили подарунки та надали можливість безкоштовно опублікувати свої статті у фаховому збірнику академії.

джерело

Вітаємо !!!