“АКТОР І ЧАС” Науково-практична конференція на честь 80-річчя БОГДАНА  КОЗАКА,

27.03.2021 | 21:44

Львівський національний університет імені Івана Франка

Факультет культури і мистецтв

Кафедра театрознавства та акторської майстерності

Національна академія мистецтв України

АКТОР І ЧАС

Науково-практична конференція на честь 80-річчя

БОГДАНА  КОЗАКА,

народного артиста України, професора,

академіка НАМ України,

дійсного члена НТШ, лауреата Національної премії

ім. Тараса Шевченка

29 березня 2021 р.

ПРОГРАМА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ

Львів – 2021

29 березня 2021 р.

Онлайн-конференція на платформі Zoom:

Код доступу: LNU

Організатори конференції

Голова – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри театрознавства та акторської майстерності,

Максименко Світлана Михайлівна.

Секретар – кандидат філологічних наук, доцент кафедри театрознавства та акторської майстерності,

Циганик Мирослава Іванівна.

Організаційна підготовка – старший лаборант кафедри театрознавства та акторської майстерності,

Лоїк Галина Василівна.

Технічне забезпечення – Лесюк Мар’ян Володимирович.

10.00 – Відкриття конференції.

10.10 –15.00

Голова – Світлана  Максименко

Секретар – Мирослава Циганик

Галина Ботунова, завідувачка кафедри театрознавства, Харківський національний університет мистецтв ім. І. Котляревського: «Березільський ген творчості заньківчанина Богдана Козака»

Ірина Волицька-Зубко, кандидат мистецтвознавства, старший науковий співробітник, Інститут Народознавства НАН України: «Початкова театральна педагогіка Богдана Козака»

Наталія Владимирова, доктор мистецтвознавства, професор, Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого: «Головна  Літера  в  долі  Митця»

Лариса Брюховецька, головний редактор журналу «Кіно-Театр», старша викладачка кафедри культурології НаУКМА, керівник Центру кінематографічних студій НаУКМА: «Діла  добрих  обновляться…»

Юлія Щукіна, старша викладачка кафедри театрознавства, Харківський національний університет мистецтв ім. І. Котляревського: «Ролі-містерії Долі:  Богдан Козак  як  актор  театру XXI ст. »

Бень Галина, старша викладачка кафедри музичного мистецтва, факультет культури і мистецтв, Львівський національний університет імені Івана Франка: «Вокальна культура актора драматичного театру»

Світлана Максименко, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри театрознавства та акторської майстерності,  факультет культури і мистецтв, Львівський національний університет імені Івана Франка, заслужений журналіст України: «Телевізійна сторінка творчості  Богдана Козака  (ЛОДТРК, 1970-2018 рр.)»

Ніна Бічуя, провідний редактор журналу “Просценіум”, член Національної спілки письменників України: «У пошуках нових можливостей (Богдан Козак – режисер-постановник)»

Галина Біловус, доцент кафедри бібліотекознавства і бібліографії, Мирослава Циганик, кандидат філологічних наук, доцент кафедри театрознавства та акторської майстерності, Патрон Ірина, асистент кафедри театрознавства та акторської майстерності (усі – факультет культури і мистецтв,  Львівський національний університет імені Івана Франка): «Осягнути неосяжне: науково-мистецький доробок Богдана Козака в бібліографічному вимірі».

Роман Крохмальний, кандидат філологічних наук, доцент кафедри бібліотекознавства і бібліографії, в.о. декана факультету культури і мистецтв, Львівський національний університет імені Івана Франка: «Величний образ у лімінальному просторі «Просценіуму» (до 80-літнього ювілею Богдана Козака)»