16.02.2024 | 15:18

На кафедрі соціокультурного менеджменту 8 лютого 2024 року відбувся захист результатів навчальної (проектної) практики у студентів групи КМД-31с. Студенти групи проходили практику із 26 січня по 8 лютого  у таких підприємствах, як  ТзОВ «Агенція Персона Грата», Громадська організація «Молодіжна платформа»,  Jam Factory Аrt Center,  BIGSHOW Agency, Івано-Франківський відділ освіти, культури, молоді та спорту, Івент агенція «Flash day», Філія Музею мистецтв Прикарпаття, Львівський ляльковий театр. Керівник практики від кафедри д.е.н., професор Гнаткович О.Д. Під час захисту кожен студент демонстрував презентаційний матеріал, де були показані результати  проходження практики та охарактеризовані  набуті практичні уміння та навички, які закріплювали теоретичний матеріал, вивчений на аудиторних заняттях. Студенти наголошували на корисності теоретичних знань із ряду дисциплін, які вони вже вивчали, зокрема таких як «Менеджмент СКД», «Маркетинг СКД», «Івент менеджмент», «Музеєзнавство» та інші. Усі студенти отримали високі бали, так як показали достойні знання предмету свого вивчення та уміння застосовувати ці знання на практиці.