Новини

Відбулася IX Всеукраїнська наукова студентська інтернет-конференція «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна.»

16.05.2024 | 14:21

У середу, 15 травня 2024 року, на факультеті культури і мистецтв на платформі zoom відбулась IX Всеукраїнська наукова студентська інтернет-конференція «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна.». Cтуденти спеціальності 029 “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа” із навчальних закладів різних регіонів України представили ґрунтовні оригінальні студії, тематика яких засвідчила пріоритети розвитку галузі, а також напрями наукових досліджень студентської спільноти. Так, йшлося, зокрема, про інноваційну діяльність архівів України та їхня роль в цифровізації інклюзивного середовища (Ірина Скірка, Львівський національний університет імені Івана Франка), мобільні додатки...

Читати »

Презентація монографії “Хіп-хоп – танцювальна субкультура молоді”. Фото звіт.

15.05.2024 | 18:32

Фото звіт 15 травня відбулась презентація монографії Олександра Плахотнюка та Олександри Середи “Хіп-хоп – танцювальна субкультура молоді”
За участі:
Спортивно-танцювальної студії сучасної хореографії «Відлуння» Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.
Школи сучасних танців “Born 2 Dance” м. Львів.
Творчої лабораторії з вуличних стилів танцю кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка Івана Франка.

Читати »

Академія нагородження переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт. Фото звіт.

15.05.2024 | 18:24

Фото звіт. 15 травня 2024 року відбулась урочиста академія нагородження переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт із галузі знань 02 «Культура і мистецтво» спеціальність 024 «Хореографія» (кафедра режисури та хореографії факультету культури ті мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка

Читати »

Відбулась відкрита лекція доцента Салдан Світлани Олександрівни на тему: «Фортепіанні твори для дітей В.Косенка та їх використання на уроках музичного мистецтва» з навчальної дисципліни «Аналіз шкільного репертуару»

15.05.2024 | 14:35

4 травня, об 11.50 відбулася відкрита лекція доцента Салдан Світлани Олександрівни на тему: «Фортепіанні твори для дітей В.Косенка та їх використання на уроках музичного мистецтва» з навчальної дисципліни «Аналіз шкільного репертуару». Лекція, прочитана для студентів ІІІ курсу, спеціальності 014.13. середня освіта (Музичне мистецтво). Вітаємо!

Читати »

Урочиста академія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт із галузі знань 02 «Культура і мистецтво»

14.05.2024 | 19:29

15 травня о13:00