Новини

Захист дисертаційного дослідження із спеціальності 024 Хореографія Лань Оксани Богданівни

27.06.2024 | 17:43

27 червня2024 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся захист дисертації Лань Оксани Богданівни тема: “Режисура одноактної хореографічної вистави: теоретично- практичний аспект” на ступінь доктора філософії з галузі знань 02 “Культура і мистецтво” за спеціалізацією 024 “Хореографія”.
Науковий керівник /Гарбузюк М.В. доктор мистецтвознавства/, Циганик Мирослава Іванівна кандидат філологічних наук, доцент, декан факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.
Голова ради: Берест Роман Ярославович – доктор історичних наук, професор...

Відбулася відкрита лекція доцентки ПАТЕР Анастасії Романівни

30.05.2024 | 22:25

30 травня 2024 року о 13:30 відбулася відкрита лекція докторки філософії, доцентки кафедри музикознавства та хорового мистецтва Львівського національного університету імені Івана Франка
ПАТЕР Анастасії Романівни
на тему: «Провідні хорові колективи України ХХ – початку ХХІ ст. та їх внесок у відродження вітчизняної духовної композиторської спадщини».
Дисципліна «Диригування», група КММ-21.
м. Львів. вул. Валова, 18. Ауд. 1.

Відбулася відкрита лекція доцентки МЛАДЕНОВОЇ Тетяни Валеріївни

30.05.2024 | 22:20

30 травня 2024 року об 11:50 відбулася відкрита лекція докторки філософії, доцентки кафедри музикознавства та хорового мистецтва Львівського національного університету імені Івана Франка
МЛАДЕНОВОЇ Тетяни Валеріївни
на тему: «Музична культура Криму від Античності до Середньовіччя».
Дисципліна «Історія зарубіжної музики», група КММ-21.
м. Львів. вул. Валова, 18. Ауд. 1.