4 травня 2022 року, у рамках проведення ХV студентської наукової конференції “Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору” на факультеті культури і мистецтв відбулось засідання музичної секції кафедри музичного мистецтва

04.05.2022 | 19:44

4 травня 2022 року, у рамках проведення ХV студентської наукової конференції“Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору” на факультеті культури і мистецтв відбулось засідання музичної секції кафедри музичного мистецтва Львівського національного університету імені Івана Франка. Загалом тематика виступів охоплювала широке коло питань, пов’язаних з проблемами музичного мистецтва, виховання та освіти, а також перспективи подальшого їх розвитку. Зокрема, відзначено цікаві доповіді студентів: Шквирко Марії (1 курс), Максимишин Анни (1 курс магістратури), Боднар Анастасії (4 курс), Максимишин Марії (1 курс магістратури), Волощук Діани (1 курс магістратури), Левицької Іванни(1 курс магістратури), Максимишин Марії(1 курс магістратури), матеріали яких рекомендовані до публікації. Щиро вітаємо учасників та їх наукових керівників, які виявили глибоке наукове зацікавлення українською музичною культурою та педагогічною спадщиною К.Стеценка, М.Леонтовича, А.Кос-Анатольського, бажаємо подальших наукових успіхів!