29 серпня – День пам’яті захисників України

29.08.2020 | 15:07
29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (Указ Президента №621/2019 від 23 серпня 2019 року «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України»).
Студенти, викладачі та випускники Львівського університету поклали свої життя на вівтар свободи і демократії. Серед них – Ігор Костенко, Дмитро Чернявський, Богдан Сольчаник, Сергій Кемський, Володимир Жеребний, Степан Петрівський, Володимир Труш, Тарас Матвіїв…
Зберігаючи пам’ять про новітніх Героїв та про подвиг, який Вони здійснили, ми зміцнюємо віру в те, що Україна переможе і стане тією європейською державою, за яку віддали свої життя Герої.