19 травня 2022 року відбулася творча зустріч із професоркою, докторкою мистецтвознавства, Іриною Лаврентіївною Бермес

22.05.2022 | 20:24

19 травня 2022 року на факультеті культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка, на запрошення кафедри музичного мистецтва, в рамках Всеукраїнського міждисциплінарного лекторію/практикуму “Мистецтво. Війна. Ми”, а також Всеукраїнського фестивалю науки 2022, відбулася творча зустріч із професоркою, докторкою мист-тва, завідувачкою кафедри методики музичного виховання та диригування Навчально-наукового інституту музичного мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка Іриною Лаврентіївною Бермес. Щиро дякуємо вельмишановній пані Ірині за цікаве висвітлення теми: “Хор у житті та творчості М. Леонтовича” (до 145 -річчя від Дня народження митця). Сподіваємося на подальшу творчу співпрацю! на факультеті культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка, на запрошення кафедри музичного мистецтва, в рамках Всеукраїнського міждисциплінарного лекторію/практикуму “Мистецтво. Війна. Ми”, а також Всеукраїнського фестивалю науки 2022, відбулася творча зустріч із професоркою, докторкою мист-тва, завідувачкою кафедри методики музичного виховання та диригування Навчально-наукового інституту музичного мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка Іриною Лаврентіївною Бермес. Щиро дякуємо вельмишановній пані Ірині за цікаве висвітлення теми: “Хор у житті та творчості М. Леонтовича” (до 145 -річчя від Дня народження митця). Сподіваємося на подальшу творчу співпрацю!