17 травня 2022 року, Он-лайн лекція: Онищенко Катерини Миколаївни, музикознавця, кандидатки мистецтвознавства “Мистецтво і виклики сучасності”

16.05.2022 | 17:31

17 травня 2022 року, Он-лайн лекція: Онищенко Катерини Миколаївни, музикознавця, кандидатки мистецтвознавства “Мистецтво і виклики сучасності”

Добрий день, колеги

Не зважаючи на складний час освітній процес триває.

 17 травня 2022 року, о 09:00 Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум «Мистецтво. Війна. Ми.»

 Он-лайн лекція: Онищенко Катерини Миколаївни, музикознавця, кандидатки мистецтвознавства Ужгородського інституту культури і мистецтв

Тема лекції : Мистецтво і виклики сучасності

 

Факультет культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка пропонує до вашої уваги Всеукраїнські міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.» провідних фахівців галузі культури і мистецтв (хореографія, театрознавство, музикознавство та ін.) в межах освітнього процесу факультету культури і мистецтв, притороченому фестивалю наук.

В якості слухачів запрошуються студенти та викладачі ЗВО України.

Прохання: підключатись то до зустрічі через платформу ZOOM, при наявності можливості підключатись декільком учасникам з одного профілю (також підписувати профіль: або ім’я та місто, або назва закладу освіти) це пов’язано з технічними можливостями ZOOM,  в рамках обмеження одночасного підключення до 100 осіб.

Програма даних лекцій постійно буде оновлюватись, про що будемо Вас інформувати на передодні.

В умовах сьогодення і для забезпечення безпеки покликання на зустрічі буде надаватись перед початком самої лекції (дякую за розуміння).

Якщо Ви бажаєте бути залученими до проведення лекції в якості спікера, будемо вам вдячні (про це прохання написати в приватне повідомлення координатору за спеціальністю «Хореографія» Олександру Плахотнюку для включення в програму лекцій).

 

Слідкуйте за нашими анонсами. До наступних зустрічей

Все буде Україна.

Слава Україні

Zoom: https://us02web.zoom.us/j/83881025711?pwd=JYCvy8alMj4TxoKUKJTx8E3sJeL783.1

Ідентифікатор конференції: 838 8102 5711

Код доступу: 024