15 листопада 2023 року відбудеться ХVІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених аспірантів та студентів «Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри»

03.10.2023 | 12:46

15 листопада 2023 року кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, проводить ХVІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів та студентів «Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри»

(даний захід відбудеться в режимі заочної Інтернет конференції з публікацією матеріалів).