12 квітня 2023 року відбулося відкрите заняття  дисципліни « Методика вокального виховання», яке провела доцент кафедри музичного мистецтва,  заслужена артистка України Ірина Маковецька на тему: «Значення вправ та розспівок у роботі з дитячими голосами»

13.04.2023 | 03:03

12 квітня 2023 року, для груп КМО – 31-32 відбулося відкрите заняття  дисципліни « Методика вокального виховання», яке провела доцент кафедри музичного мистецтва,  заслужена артистка України Ірина Маковецька на тему: «Значення вправ та розспівок у роботі з дитячими голосами».

Лекція викликала  зацікавлення у студентів та жваву дискусію, в межах теми викладач наглядно ілюструвала практичний матеріал. Бажаємо викладачеві та студентам  подальших успіхів та наукових знахідок!