Консультації викладачів кафедри режисури та хореографії

Консультації викладачів кафедри режисури та хореографії на 2021-2022 н. р. 2 семестр

 

 Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаНауковий ступінь, званняДень / час консультації Контакт
1.Бандура Христина ПетрівнаАсистент Середа

11:50 – 13:10

khrystyna.bandura@lnu.edu.ua 
2.                   Бас Ярослав Олегович

 

Асистент Понеділок

9:50 – 10:50

yaroslav.bas@lnu.edu.ua
3.Безпаленко Юлія Василівна

 

Асистент Вівторок

9:50 – 10:50

Yuliya.Bezpalenko@lnu.edu.ua 
4.Берест Роман Ярославович

 

Професор

д.н

Доктор історичних наукПонеділок

11:50 – 12:50

roman.berest@lnu.edu.ua
5.Бугрин Юрій Зіновійович

 

Асистент Вівторок

13:30 – 14:50

yurii.buhryn@lnu.edu.ua
6.Ваньовський Михайло Васильович

 

Професор, б/а Понеділок

11:50 – 13:10

vanovskyy.mykhaylo@lnu.edu.ua 
7.Гресько Ігор Михайлович

 

Асистент Четвер

13:10 – 14:10

ihor.hresko@lnu.edu.ua
8.Гриценко Ярослава ВолодимирівнаАсистент/ аспірант П’ятниця

13:10 – 14:10

yaroslava.hrytsenko@lnu.edu.ua
9.Дем’янчук Андрій Львович

 

Доцент, к.н.Кандидат мистецтвознавстваПонеділок

11:30 – 12:30

Andriy.Demyanchuk@lnu.edu.ua 
10.Замлинний Олександр ВолодимировичАсистент Понеділок

11:30 – 12:30

oleksandr.zamlynnyy@lnu.edu.ua
11.Карась Сергій Олексійович

 

Асистент Середа

12:10 – 13:10

serhii.karas@lnu.edu.ua
12.Кіптілова Надія Володимирівна

 

Асистент Понеділок

9:50 – 10:50

Nadiya.Kiptilova@lnu.edu.ua 
13.Козак Назар Богданович

 

Доцент, к.н.Кандидат історичних наукСереда

13:10 – 14:10

nazar.kozak.km@lnu.edu.ua 
14.Колесник Світлана Іванівна

 

Асистент П’ятниця

13:10 – 14:10

Svitlana.Kolesnyk@lnu.edu.ua 
15.Кондратьєва Марія ВолодимирівнаАсистент / аспірант Четвер

13:10 – 14:10

Mariia.Kondratieva@lnu.edu.ua
16.Костур Іванна Андріївна

 

Асистент Четвер

14:50 – 15:50

Ivanna.Kostur@lnu.edu.ua 
17.Кузик Олег Євгенович

 

Доцент, к.н.Кандидат педагогічних наукВівторок

11:30 – 12:30

Oleg.Kuzyk@lnu.edu.ua 
18.Кундис Руслан ЮрійовичДоцент, к.н.Кандидат мистецтвознавстваСереда

10:10 – 11:10

ruslan.kundys@lnu.edu.ua
19.Кшен Катерина Сергіївна

 

Асистент Четвер

14:50 – 15:50

Kateryna.Kshen@lnu.edu.ua 
20.Лань Оксана Богданівна

 

Доцент, б/а / аспірант Четвер

14:50 – 15:50

Oksana.Lan@lnu.edu.ua
21.Літовченко Олена Андріївна

 

Асистент

/аспірант

 П’ятниця

9:50 – 10:50

Olena.Litovchenko@lnu.edu.ua
22.Луньо Петро Євгенович

 

Доцент, к.н.Кандидат філологічних наукПонеділок

13:10 – 14:10

Petro.Luno@lnu.edu.ua
23.Лущенко Галина Богданівна

 

Асистент Четвер

11:30 – 12:30

halyna.lushchenko@lnu.edu.ua
24.Маркевич Софія Любомирівна

 

Асистент Понеділок

13:10 – 14:10

Sofiya.Markevych@lnu.edu.ua
25.Марчук Роланд Надарович

 

Асистент Середа

13:10 – 14:10

roland.marchuk@lnu.edu.ua
26.Мосійчук Юлія Олександрівна

 

Асистент Середа

13:10 – 14:10

Mosiychuk.Yuliya@lnu.edu.ua
27.Муха Володимир Олексійович

 

Асистент Середа

13:10 – 14:10

Volodymyr.Mukha@lnu.edu.ua
28.Надюк Ольга Вікторівна

 

Асистент Середа

13:10 – 14:10

olha.nadiuk@lnu.edu.ua
29.Настюк Ольга Іванівна

 

Асистент Середа

13:10 – 14:10

Olha.Nastyuk@lnu.edu.ua 
30.Никорович Іван Юрійович

 

Асистент Четвер

14:50 – 15:50

ivan.nykorovych@lnu.edu.ua
31.Петрик Анна Ігорівна

 

Асистент Понеділок

11:30 – 12:30

Anna.Petryk@lnu.edu.ua
32.Петрик Олег Олегович

 

Професор, б/аКандидат мистецтвознавстваПонеділок

11:30 – 12:30

Oleh.Petryk@lnu.edu.ua 
33.Плахотнюк Олександр АнатолійовичДоцент, к.н.Кандидат мистецтвознавстваСереда

11:50 – 12:50

oleksandr.plakhotnyuk@lnu.edu.ua 
34.Рихальська Оксана Володимирівна

 

Асистент П’ятниця 13:10 – 14:10oksana.rykhalska@lnu.edu.ua 
35.Свєтліца Євген Тарасович

 

Професор, б/а Понеділок

14:50 – 15:50

yevhen.svietlitsa@lnu.edu.ua
36.Сеньковська Уляна Володимирівна

 

Асистент Вівторок

13:10 – 14:10

Ulyana.Senkovska@lnu.edu.ua
37.Сидорук Соломія-Володимира МиколаївнаАсистент Четвер

13:10 – 14:10

Solomiya.Sydoruk@lnu.edu.ua
38.Скалозубов Григорій Станіславович

 

Асистент Четвер

14:50 – 15:50

hryhoriy.skalozubov@lnu.edu.ua 
39.Скиба Юлія Юріївна

 

Асистент/ аспірант Понеділок

14:50 – 15:50

Yuliya.Skyba@lnu.edu.ua 
40.Стригун Федір Миколайович

 

Завідувач кафедри,

професор

Доцент, Академік НАМУПонеділок

14:50 – 15:50

fedir.stryhun@lnu.edu.ua
41.Тарасюк Олександр Володимирович

 

Асистент Понеділок

16:25 – 17:25

oleksandr.tarasyuk@lnu.edu.ua 
42.Ушакова Єлизавета Олегівна

 

Асистент Вівторок

9:50 – 10:50

Ushakova.Yelyzaveta@lnu.edu.ua
43.Холов Тарас Іванович

 

Асистент / аспірант Середа

11:50 – 12:50

Taras.Kholov@lnu.edu.ua
44.Шіт Тарас Романович

 

Доцент, б/а Понеділок

13:30 – 14:30

Taras.Shit@lnu.edu.ua 
45.Шкутяк Тарас Миколайович

 

Асистент Середа

11:30 – 13:30

Taras.Shkutyak@lnu.edu.ua
46.Яцеленко Андрій Анатолійович

 

Доцент, к.н.Кандидат педагогічних наукВівторок

11:50 – 12:50

andrii.yatselenko@lnu.edu.ua
47.Ященко Костянтин Андрійович

 

Асистент Понеділок

9:50 – 10:50

Kostyantyn.Yashchenko@lnu.edu.ua

 

Завідувач кафедри режисури та хореографії                                                                           Стригун Ф. М.