Відбувся відкритий урок-іспит груп КМХ-31/32

21.11.2016 | 23:16

Пропонуємо матеріали з місця події…

ПРОГРАМА

показового    екзаменаційного  уроку з предмету

 «Мистецтво балетмейстера»

(керівник – доцент Лань О.Б. )

 

1.Білоус АлінаТріо «Віра, надія, любов»

Виконавці:  Лисенко Ліля

                     Новотня Богдана

                     Піддубняк Марта

 

2.Подарящий МаксимТріо «Орігамі»

Виконавці:  Подарящий Максим

                     Замлинний Олександр

                     Литвин Таня

 

3.Кутернога Оля  – Дует «Портрет»

Виконавці: Кутернога Оля

                    Кульчицький Юра

 

4.Ласка Олег  – «Почуття»

Виконавці: Мурадова Ірена

                   Ласка Олег

 

5.Андрусишин ХристинаДует «Злодії»

Виконавці: Черниш Дмитро

                     Андрусишин Христина

 

6.Грекова Сніжана –  «Фатум»

Виконавці:  Білічук Настя

                     Кутернога Оля

                     Лисенко Ліля

                     Піддубняк Марта

 

7.Віноградна Христина  – «При надії»

Виконавці: Соловйова Яна

                    Виноградна Христина

 

8.Лисенко Ліля Тріо «Оманлива любов»

Виконавці:  Подарящий Максим

                     Кутернога Оля

                     Білічук Настя

 

 

8.Кульчицький Юра – Тріо «Ловелас»

Виконавці:  Піддубняк Марта

                     Кульчицький Юра

                     Мурадова Ірена

                      Епізод: Білічук Настя

 

10.Яковлєв Ілля – Постановка «Закохуйся обережно»

Виконавці:  Яковлєв Ілля

                     Маліновський Віктор

                     Бащенко Катя

                     Реслер Вероніка

 

11.Мурадова Ірена –  «Адам і Єва»

Виконавці: Ласка Олег

                    Мурадова Ірена

                    Цяпута Марія

                    Ласка Олег

 

12.Литвин Тетяна – Тріо «Каяття»

Виконавці:  Литвин Тетяна

                     Подарящий Максим

                     Кульчицький Юра

 

13.Цяпута Марія – Тріо «Циганські вечорниці»

Виконавці:  Віноградна Христина

                    Грекова Сніжана

                    Цяпута Марія

14.Білічук Анастасія – Дует «Руйнація комфорту»

Виконавці: Кутернога Оля

                    Грекова Сніжана

 

15.Черниш Дмитро  «Якось у нашому селі…»

Виконавці: Кульчицький Юра

                    Черниш Дмитро

                    Подарящий Максим

                    Білічук Настя

 

16.Кондратюк Олена – «Невдале залицяння»

Виконавці: Андрусишин Христина

                   Кондратюк Олена

 

17.Чорна Оля –  «Не в красі справа»

Виконавці: Цяпута Марія

                    Кутернога Оля

                    Кульчицький Юра

                    Черниш Дмитро

 

18.Мартин Юра – «Більше ніж кохання»

Виконавці: Мартин Юра

                    Сорока Оксана

 

 

19.Піддубняк Марта  – Постановка «Чарівна скрипка»

Виконавці: Яковлєв Ілля

                    Кульчицький Юра

                    Черниш Дмитро

                    Піддубняк Марта

 

20.Новотня Богдана «Кава з присмаком рок-н-ролу»

Виконавці: Подарящий Максим

                    Грекова Сніжана

                    Новотня Богдана

 

21.Сорока Оксана –  «Різдво»

Виконавці: Санта Клаус – Ілля Яковлєв

Оленятка – Кульчицький Юра, Черниш  Дмитро

Ельф – Цяпута Марія