Відбувся черговий інтернет-діалог з абітурієнтами

22.12.2016 | 21:35

22 грудня 2016 року відбувся черговий інтернет-діалог з абітурієнтами. В онлайн-зустрічі взяли участь: учні навчальних закладів Волинської області (Горохівська гімназія і Нововолинський ліцей-інтернат). Університет представляли: декан філологічного факультету  Святослав  Пилипчук, заступник декана історичного факультету Мар’ян Мудрий, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Юрій Фургала і  декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний.

Керівники пояснили особливості вступу і навчання за відповідними  спеціальностями своїх навчальних підрозділів, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії детально ознайомив учнів з особливостями вступної кампанії, термінами та алгоритмом дій абітурієнта. Розгорнулася дискусія з приводу сучасних тенденцій ринку освітніх послуг, потреб працедавців і можливостей працевлаштування, ціннісних орієнтирів. Пропонуємо світлини з місця події.