«Україна. Європа. Світ. Історія та імена в культурно-мистецьких рефлексіях»

26.09.2019 | 07:29
Шановні колеги!
Запрошуємо взяти участь у Третій Міжнародній науково-практичній конференції «Україна. Європа. Світ. Історія та імена в культурно-мистецьких рефлексіях», яку проводить кафедра історії української музики та музичної фольклористики 7-8 листопада 2019 р. у Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського.
Основні напрями обговорення:
Українська музична культура: історія і сучасність
· зв’язки української музики з музичними культурами Європи і світу;
· зміна методологічних підходів до дослідження і викладання історії української музики;
· музична творчість представників української діаспори в контексті європейської та світової культури;
· творчі постаті Лесі Дичко та Олександра Костіна в контексті розвитку української музичної культури (до 80-річчя від дня народження композиторів);
· сучасні аспекти дослідження творчої спадщини представника «київського авангарду» Володимира Загорцева (до 75-х роковин від дня народження);
· інші ювілейні дати 2019-2020 років.
Проблеми етномузикології: історичні, жанрові, стильові аспекти
· історичний аспект етномузикологічних досліджень;
· регіональні, локальні та індивідуальні стилі у традиційному фольклорі;
· системна мелотипологія та ареалогія обрядових жанрів – в українців та сусідніх етносів;
· фольклорні відкриття і знахідки останніх десятиліть.
Сучасні методи історичного музикознавства та етномузикології
· новітні інформаційно-комунікаційні технології та їх вплив на сучасну композиторську творчість і музичне виконавство;
· архівна робота музикознавця, етнографа, фольклориста;
· академічні курси з музикознавства та етномузикології в Україні і світі.
Регламент доповідей: на пленарному засіданні – 15 хвилин, на секційному – 10.
Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.
До участі у конференції запрошуються викладачі, науковці, молоді вчені (аспіранти, докторанти, пошукувачі). Заявку на участь у конференції та електронний варіант квитанції, що підтверджує оплату організаційного внеску, просимо надсилати до 1 жовтня 2019 р. (включно) на електронну адресу відповідальної особи Оргкомітету Дерев’янченко Олени Олександрівни eldera@ukr.net.Тел.(050) 668-51-30. У заявці необхідно зазначити: прізвище, ім`я, по батькові (без скорочень) доповідача; тему доповіді; форму участі (очна, заочна, стендова), контактний телефон та e-mail; для аспірантів та пошукувачів – вказати заклад, рік навчання, а також прізвище, ім`я, по батькові, науковий ступінь і вчене звання наукового керівника.
До початку конференції планується видати збірник тез доповідей. Матеріали надсилати до 1 жовтня 2019 року на адресу eldera@ukr.net.
Усі учасники заходу отримають сертифікат, який підтверджує участь у конференції, а також іншу друковану продукцію (програму, збірник тез тощо) за умови сплати оргвнеску.
Організаційний внесок становить 200 грн., сплатити його можна або за вказаними нижче реквізитами (кошти надсилати з 1 вересня до 1 жовтня 2019 року), або особисто під час реєстрації в день відкриття конференції.
Реквізити для внесення платежу на картку Приватбанку:
Ім’я одержувача: Дерев’янченко Олена Олександрівна
Просимо зазначати ПІБ платника та призначення платежу (оплата участі у конференції).
Витрати на проїзд, харчування та проживання учасників конференції здійснюються за рахунок сторони, що відряджає, або за власний кошт.
Оргкомітет
Вимоги до оформлення тез доповідей:
1. Файл має бути створений у редакторі Word і збережений у форматах *.doc, (*.docх),*.rtf. Шрифт – TimesNewRoman 14, звичайний, інтервал полуторний (1,5), формат А4, поля 2 см з усіх боків, лапки «…», використання знаку тире (–), без застосування автоматичних переносів у словах;
2. Сторінки не нумеруються;
3. Абзацний відступ – 1,5 см, не допускається створення абзацу клавішою Tab і знаків пропуску;
4. Файл має бути названий прізвищем автора статті;
5. Обсяг 2-3 сторінки;
6. Прізвище та ініціали автора;
7. Місце роботи, посада, науковий ступінь (якщо є), вчене звання (якщо є);
8. ORCID ID – ідентифікаційний номер науковця (реєстрація – на сайті www.orcid.org );
9. Для аспірантів і пошукувачів обов’язково зазначити ПІБ, місце роботи та посаду наукового керівника;
10. Тема – великими літерами, рівняння по ширині;
11. Кількість джерел – до 6 включно. Оформлення списку літератури – http://vak.in.ua;
12. Посилання на літературу у квадратних дужках із вказівкою номера джерела за списком та сторінки, наприклад: [1, с. 23].
Відповідальність за достовірність інформації в своїй роботі несе автор
 Кафедра Музикознавства та хорового мистецтва ЛНУ імені Івана Франка