Тріумфальний виступ мішаного хору факультету культури і мистецтв

16.05.2016 | 08:13

На вершині піраміди духовних цінностей нашого народу особливе місце належить українській сакральній хоровій музиці. Релігійна пісня в цей непростий час відіграє особливу роль у вихованні високої духовності і моралі молоді, формуванні справжнього патріота-громадянина України. Вже 12-й рік поспіль, з дня його заснування, студентський мішаний хор факультету культури і мистецтв Львівського національного університету ім. Івана Франка під орудою старшого викладача кафедри хорового співу, заслуженого працівника культури України Марії Камінської бере участь у щорічному фестивалі духовної хорової музики «Великодні дзвони», що традиційно проходить у храмі Преображення Господнього. Як і всі попередні роки, хор відзначається високим професіоналізмом і приємно дивує не тільки парафіян Храму, але й музичну громадськість м. Львова, адже з музичної духовної скарбниці Української хорової музики дарує слухачам маловідомі або й зовсім не відомі хорові партитури.

Заслужений працівник освіти України М. Телюк

15 травня 2016 року у Храмі Преображення ГНІХ відбувся Дванадцятий фестиваль духовної хорової музики “ВЕЛИКОДНІ ДЗВОНИ”.  Тріумфальним фіналом Фестивалю став виступ мішаного хору кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв під керівництвом заслуженого працівника культури України Марії Камінської.

У виконанні мішаного хору прозвучали такі твори:

1.М.Вербицький “Ангел сповіщав”

2.Д.Бортнянський Концерт № 3. “Господи, силою Твоєю”.

DSC00904WP_20160515_17_54_00_Pro DSC00916DSC00899WP_20160515_17_25_48_Pro