Студентка гр.КМБ-31 Галина Рибак отримала Стипендію Президента України

22.10.2015 | 14:15

Восьмеро студентів ЛНУ ім. Івана Франка отримуватимуть академічну стипендію Президента України впродовж І семестру 2015/2016 навчального року.  Серед стипендіатів – студентка групи КМБ-31 Галина Рибак.

Вітаємо!

nA2JwoeRsJ4

Про це повідомив департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Стипендію Президента України призначено:
Станіславові Гонику, студентові ІІІ курсу геологічного факультету;
Михайлові Ленчуку, студентові ІV курсу географічного факультету;
Юрію Марку, студентові ІІІ курсу механіко-математичного факультету;
Володимирові Нанинцю, студентові ІV курсу факультету прикладної математики та інформатики;
Андрію Пауку, студентові ІІ курсу ОКР «магістр» фізичного факультету;
Галині Рибак, студентці ІІІ курсу факультету культури та мистецтв;
Катерині Сільман, студентці ІV курсу факультету електроніки;
Мар’яні Боровець, студентці Педагогічного коледжу.

Загалом стипендіатами стали понад 500 студентів вищих навчальних закладів України, у тому числі 38 – зі Львова. Академічні стипендії Президента України призначено відповідно до Указу Президента України від 9 червня 1994 року «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні» та Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 1994 року. Стипендія призначається за досягнення в навчанні й науковій діяльності.

За матеріалами Прес-центру