Стажування, співпраця із зарубіжними науковими установами

У рамках співпраці з кафедрою бібліотекознавства та інформації наукової Вроцлавського університету організовано VI студентську інтернет-конференцію “Інформація. Наука. Бібліотека. Весна” (Львів–Вроцлав–Харків–Київ, 19 травня 2020 р.) (члени оргкомітету – доц. Крохмальний Р. О., доц. Демчук Н. Р., Якимович Б. З., Біловус Г. Г.).

Дубровний Т. М. – співредактор українсько-польського видавничого проекту «Lwowsko-Rzeszowskie Zeszyty Naukowe» («Львівсько-Ряшівські наукові зошити»).

Медведик Ю. Є. – експертні висновки на монографію д-ра Ренати Кочішової / Renáta Kočišová (Пряшівський університет, Словаччина) «Organová hudba vidieckeho kantora na územi Slovenska v prvej tretine 19. Storočia» (Prešov 2019. 120 s.); на дослідницький Проєкт (Evaluation of an FWO research project) під егідою Фламандської академії наук (Бельгія): 20-FWO-FRP-0279 – Collecting Ruthenian Devotional Songs: an historical ethnographic investigation into privately owned manuscript song collections in Ukraine and Russia, 17th-18th century. Applicant: Dieter Stern).

У рамках угоди про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Вроцлавським університетом (17–23 листопада 2020 р.) на стажуванні у Вроцлавському університеті (Польща) перебувала група студентів-театрознавців 2–4 курсу Львівського національного університету імені Івана Франка під керівництвом викладачів кафедри – доцента Циганик М. І. та асистента Роси С. І. Регулярні студентські та викладацькі обміни, що відбуваються щороку в рамках підписаної поміж цими університетами Угоди про співпрацю, дають нові можливості українській та польській молоді навзаєм знайомитись із культурою, особливостями навчання, театральним мистецтвом наших країн.

Співпраця у наукових виданнях кафедри: членами редколегії театрознавчого журналу «Просценіум» є Грейзенеггер В. (Відень, Австрія), Ратайчакова Д. (Познань, Польща).

Продовжувалась співпраця з Ряшівським університетом (Польща), Українським Вільним Університетом (Німеччина), Інститутом історії Віденського університету (Австрія); започаткована співпраця з Пряшівським університетом (Словаччина).

Гнаткович О. Д. Вища школа бізнесу та підприємництва, м. Островець (Польща) за підтримки Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій (Сертифікат та довідка № 82/01-20 від 31. 01. 2020 р.).

Сирота Л. Б. Наукове стажування в Ягеллонському університеті (Краків, 2-8 грудня 2019 р.), за програмою обміну викладачами між Львівським національним університетом імені Івана Франка і Ягеллонським університетом (Польща).