Зустріч з італійською культурою

28.10.2015 | 21:27

Під час проведення Тижня італійської мови у світі «Italiano della musica, musica dell’italiano” Університет відвідала Директор Італійського інституту культури у Києві п.Анна Пасторе, яка презентувала 23 жовтня 2015 року у корпусі по вул.Валова, 18 свою лекцію «Venezia Vivaldi. Luoghi e ispirazioni vivaldiane a Venezia”.
Після завершення лекції  відбувся концерт за участю студентів і випускників факультету культури і мистецтв (кафедра музичного мистецтва) під керівництвом професора Базиликута Богдана Омеляновича. Під фортепіанний акомпанемент (Світлани Шаміної, лауреата міжнародних конкурсів, Григорія Скалозубова) у виконанні Степана Поліщука, лауреата Міжнародного конкурсу (м. Тревізо, Італія), Оксани Шульби, Блеза Малаби, лауреата Міжнародного конкурсу, соліста Львівської національної опери, Наталії Стахів-Винницької, Олега Садецького, соліста Львівської національної опери, та Вікторії Грицюк прозвучали арії з опер Верді, Белліні, Пуччіні. Одним із творчих пошуків, новаторських рішень була презентація неаполітанської народної пісні «Santa Lucia» під супровід бандури (Наталія Стахів-Винницька та Вікторія Грицюк).
Музична атмосфера, віртуозність виконавців, їхня індивідуальність та вокальні здібності нікого не залишили байдужими. Вишуканий, ліричний вечір духовно збагатив, наповнив піднесеними емоціями та подарував присутнім приємні враження. Відбувся діалог між директором інституту та учасниками концерту; пані Анна Пасторе висловила своє захоплення і пообіцяла молодим українським талантам свою підтримку для їхнього кар’єрного зросту.
О.В.Горячук

DSC05713 DSC05716 DSC05719 DSC05720 DSC05723 DSC05725 DSC05728 DSC05730 image-2DSC05709 DSC05710