Увага! Додаткові бали до рейтингу успішності !

03.12.2020 | 17:02

До уваги студентів бюджетної форми навчання!
Шановні студенти!

Нагадуємо, що Ви можете отримати додаткові бали до рейтингу успішності у межах 10 балів за участь у науковій, науково-технічній діяльності (творчій активності – для мистецьких спеціальностей), громадському житті та спортивній діяльності.

Для цього необхідно надіслати пакет документів одним листом із зазначенням в темі листа Вашого імені, прізвища і назви академгрупи на е-пошту студентського самоврядування факультету культури і мистецтв:

artvalova18@gmail.com

1. фото написаної від руки заяви на ім’я декана факультету.
2.фото відповідних документів (додатково – лінки на сайти і под.), що підтверджують Ваші досягнення.

При визначенні додаткового бала враховують досягнення, які  студент здобув упродовж поточного семестру.

Перелік основних досягнень студентів у науковій, науково-технічній діяльності (творчій активності для мистецьких спеціальностей), громадському житті та спортивній діяльності , що враховуються в рейтингу, встановлено Додатком №2.

(ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ)

Просимо подати відповідну інформацію на пошту

artvalova18@gmail.com

до 15.00 понеділка 14 грудня 2020 року!

зразок заяви