Святий Миколай привітав дітей працівників Університету

20.12.2018 | 08:49

19 грудня 2018 в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося традиційне театралізоване дійство – зустріч дітей працівників Університету зі Святим Миколаєм.

Під час заходу дітки співали, танцювали і навіть були повноцінними співтворцями святкового дійства, виконуючи імпровізовані ролі на сцені Актової зали. Завдяки майстерній грі, а водночас і природній щирості акторів  усі присутні змогли поринути у справжню зимову казку – здійснити уявну мандрівку світом, врятувати свято від злих сил і таки домогтись приходу Святого Миколая. Після цього кожна дитина отримала пам’ятний подаруночок від Чудотворця.

Захід організували з ініціативи Первинної профспілкової організації працівників Університету. Допомагали діткам поринути в атмосферу святкового дійства студенти кафедри театрознавства та акторської майстерності факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.