Профорієнтаційна зустріч з учнівською молоддю Перемишлянського району

03.05.2017 | 23:25

У середу 3 травня 2017 року відбулась профорієнтаційна зустріч з учнівською молоддю Перемишлянського району Львівської області. На початку заходу зі вступним словом до учнів звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим. Професор Гарасим  запросив учнів обирати саме Львівський університет, відзначивши при цьому переваги навчання, міжнародної комунікації, наукового, мистецького і спортивного життя, особливості працевлаштування студентів.

Учасники делегації представили навчальні підрозділи: економічний факультет – доцент Андрій Гукалюк; факультет електроніки та комп’ютерних технологій – доцент Орест Бабич; факультет культури та мистецтв – декан Роман Крохмальний; Педагогічний коледж – завідувач відділення Леся Кос; Правничий коледж – заступник директора Назар Огренда. Присутні школярі з детальної розповіді відповідального секретаря Приймальної комісії доцента А.Ф.Гукалюка мали змогу дізнатися про етапи вступної кампанії-2017, особливості і терміни подання документів. Учасники університетської делегації відповіли на запитання, які стосувалися в основному процесу підготовки до вступу у ВНЗ. Наприкінці зустрічі проректор Я.І.Гарасим  привітав учнів шкіл Перемишлянщини-переможців учнівських конкурсів та предметних олімпіад і вручив їм іменні запрошення до Університету.