Профорієнтаційна зустріч з учнівською молоддю у м.Горохові

06.03.2020 | 20:46

6 березня 2020 року відбулася профорієнтаційна зустріч учнівської молоді м.Горохова Волинської області (йде мова про учнів випускних класів Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія м.Горохів. Волинської області та Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №1 ім. І.Я. Франка, м.Горохів) із представниками Львівського національного університету імені Івана Франка: деканом геологічного факультету – проф.Павлунем М.М.; деканом біологічного факультету – доц.Хамаром І.С.; деканом факультету культури і мистецтв – доц.Крохмальним Р.О. та із заступником відповідального секретаря Приймальної комісії Університету доц.Шевчуком С.П.

Декани розповіли абітурієнтам про переваги навчання за освітніми програмами  відповідних факультетів, ознайомили учнів із особливостями навчання, студентського життя із перспективами майбутнього працевлаштування.

Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії роз’яснив присутнім усі  аспекти трьох головних часових періодів Вступної кампанії 2020.

Представники Університету запросили учасників зустрічі до ближчого знайомства із Університетом у форматах Днів відкритих дверей, відвідин  факультетів і кафедр,  екскурсій до музеїв, Астрономічної обсерваторії, Наукової бібліотеки та Ботанічного саду Університету.

Директор Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – гімназія м.Горохів Волинської області В.В.Зінчук виступив із словами вдячності Університету за десятиліття спільної праці, висловив пропозиції щодо найближчої  перспективи.

Пропонуємо світлини з місця події:

Світлина від Roman Krokhmalnyi.