Про участь у програмі «Львів науковий»

01.09.2017 | 21:24

Шановні викладачі!

Цього року науковці та наукові інституції Львова знову мають змогу отримати додаткове фінансування з міського бюджету. Відповідно до Програми «Львів науковий» на 2017-2018 роки (Ухвала сесії Львівської міської ради №2282 від 20.07.2017) місто виділяє 500 тис. грн., з них 250 тис. грн. – на премії талановитим ученим та ще 250 тис. грн. – на дофінансування міських наукових конференцій.

«Програма «Львів науковий» започаткована у 2016 році і має на меті забезпечити розвиток та промоцію наукового потенціалу міста, – зазначає координатор програми, заступник директора з маркетингу ЛКП «Львівське конференц-бюро» Андрій Павлів. – Минулого року премії для талановитих учених у розмірі 25 тис. гривень отримали 10 науковців. 12 наукових заходів, серед яких Улямівські студії із комп’ютерного моделювання, що проходили в червні, міжнародна конференція «СКУ в 50 років і далі: Європейський контекст», яка відбудеться 28 серпня, та 7-ма міжнародна Вайглівська конференція з мікробіології та імунології, запланована на вересень, та кілька інших отримали дофінансування у розмірі від 10 до 24 тис. гривень».

Цьогоріч програма зазнала деяких змін. Премії Львівської міської ради отримають не менше 5 молодих науковців (до 40 років). Певні зміни та доповнення внесено до критеріїв відбору учасників обох конкурсів.

Самі правила конкурсу не змінилися – учасники подають заявки на участь у конкурсі, Керівна Рада програми розглядає їх та відповідно до обумовлених критеріїв визначає переможців конкурсу соціально-наукових проектів та в номінації «талановиті вчені».

Детальніше з положеннями програми та критеріями відбору учасників можна ознайомитися в Ухвалі сесії ЛМР. Форми заявок на участь у конкурсі додано до Ухвали.

Заявки на участь у конкурсі можна надсилати на електронну адресу:info@lvivconvention.com.ua або передати особисто за адресою: площа Ринок, 1, офіс 416 (Андрій Павлів).

Прийом заявок триває до 16 жовтня 2017 року. Результати будуть оголошені у листопаді 2017 року.

Координатор програми – Андрій Павлів (032) 254 60 99.

Програма Львів Науковий 2017-2018

Заявка на конференції