Про поселення в гуртожиток

08.08.2017 | 13:53

Згідно з наказом Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка з 01.02.2017 року встановлено місячний розмір оплати за проживання у гуртожитках для студентів та аспірантів (у тому числі платної форми навчання) за ліжко-місце у  розмірі:    Гуртожиток № 2 _420,00 грн.Photograph: James Glossop for the British Council STRICTLY FOR USE IN CONJUNCTION WITH AND BY PERMISSION OF EDUCATION UK ONLY.

Звільнено від оплати за проживання у гуртожитках Університету студентів-сиріт і студентів інвалідів 1,2 груп та дітей інвалідів (згідно з Колективним договором Львівського національного університету імені Івана Франка), студентів, котрим надається державна цільова підтримка, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016р. №975;
Встановити пільгову вартість проживання у студентських гуртожитках у розмірі 50% вартості відповідним категоріям студентів згідно ПКМ №975 від 23.11.16 р.

Іноземним громадянам, котрі навчаються в Університеті, здійснювати оплату за проживання на загальних засадах, згідно із урахуванням фактично зайнятих ліжко-місць (виходячи з нормативу 6 квадратних метрів житлової площі).

Встановлено вартість проживання для абітурієнтів, студентів заочної форми навчання та гостей Університету в розмірі 40,00 грн. за одну добу.
Встановити вартість проживання у кімнатах поліпшеного типу у гуртожитках №3, №4, №7 для приїжджих в розмірі 70,00 грн. за одну добу.
Цей наказ доведено до відома проректорів, деканів факультетів, директорів коледжів, директора ІПО та ДП, профкому студентів, студентського уряду, бухгалтерської служби, дирекції студентського містечка.
Контроль за виконанням наказу покладено на проректора з науково- педагогічної роботи, соціальних питань і розвитку Університету М.В.Лозинського

джерело

Додаткова інформація:

Гуртожиток №2

вул. Медової Печери, 39а

тел.: 251-45-41