Про черговий онлайн-діалог з абітурієнтами

29.03.2018 | 22:12

29 березня 2018 року відбувся черговий онлайн-діалог з абітурієнтами.
В інтернет-комунікації взяли участь:  декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан факультету міжнародних відносин Маркіян Мальський, декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, в.о.декана факультету журналістики Андрій Яценко і заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Павло Теліш. Абітурієнти чотирьох навчальних закладів із двох областей (НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м.Горохів Волинської області;  Червоноградського НВК №13;НВК “СЗШ – ліцей” с. Козьови при ЛНУ ім. І. Франка; Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради) дізналися про особливості вступу, навчання і працевлаштування на відповідних факультетах, отримали відповіді на численні запитання.