Павло Ільницький: “Дуже радий, що мав нагоду навчатися у Львівському університеті”

17.05.2017 | 20:31

16 травня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка з концертною програмою виступив випускник факультету культури і мистецтв Павло Ільницький. Упродовж концерту виконавець представив шанувальникам музики авторські композиції, а також твори, які уже стали класикою світового мистецтва і сучасні хіти. Допомагали створити чудову музичну атмосферу Юрій Романів (клавіші) та Олександр Голеюх (саксофон).

У виконанні музикантів зі сцени Актової зали пролунали безсмертні композиції Френка Сінатри, Стінга, Елвіса Преслі та інших співаків і музичних гуртів, які уже багато років дарують натхнення поціновувачам музичного мистецтва в усьому світі.

Окрім того, під час заходу Павло Ільницький розповів про своє творче становлення, а також про принципи, які дозволяють йому удосконалюватись і рухатись до мети. Про навчання в Університеті музикант відгукнувся із великою вдячністю, зазначивши, що саме з Alma mater пов’язано багато його життєвих переживань. «Дуже радий, що мав нагоду навчатися у Львівському університеті», – зазначив Павло Ільницький.

За матеріалами Прес-центру

https://www.youtube.com/watch?v=Huurzs2pARM&t=32s

https://www.youtube.com/watch?v=28mMgk_FuYg