Міжнародний круглий стіл 7 грудня 2021 р.

06.12.2021 | 10:27
Міжнародний круглий стіл “Історична етномузикологія про єврейсько-українські та єврейсько-польські зустрічі до 1840х рр.” за участі науковців з України, Ізраїлю та Польщі

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас долучитись до Круглого столу, що відбудеться у рамках Міжнародного наукового проєкту «Нігун хасидів на Правобережній Україні та Східній Галичині: між питомими та напливовими  звуковими ландшафтами» 7 грудня 2021, 11:00 – 13:00 (GMT+2), який виконується науковцями Львівського національного університету імені Івана Франка та Єврейського університету у Єрусалимі.

Під час круглого столу учасникам буде запропоновано обговорити музичні зразки, записані на території Правобережної України та Східної Галичини з метою виявлення спорідненостей чи відмінностей між запропонованими зразками та творами української та польської усних традицій. У обговоренні звертатимемо особливу увагу на аспекти ладу, структури, ритміки, розвитку мелодичної лінії, а також функції виконання того чи іншого твору.

Захід відбудеться в онлайн-форматі на платформі zoom https://huji.zoom.us/j/8960983503

Модератори заходу: к.н., доц. Ольга Коломиєць (Україна) okolom@gmail.com

та к.н., доц. Міхаель Лукін (Ізраїль) michael.lukin@mail.huji.ac.il