Кафедра на Бібліотечному форумі

15.09.2017 | 10:23

У межах XIV-го Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові» відбувається VІІІ-ий Львівський міжнародний бібліотечний форум, ініційований Українською бібліотечною асоціацією. Серед організаторів Бібліотечного форуму – кафедра бібліотекознавства і бібліографії Львівського національного університету імені Івана Франка. Цьогорічна тема Бібліотечного форуму – «Бібліотек@ – від ідеальної до ефективної». 13 вересня 2017 року урочисто відкрився Бібліотечний форум у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка. На Пленарному засіданні «Золотий перетин бібліотеки» було прослухано доповіді провідних українських і зарубіжних фахівців бібліотечної та інформаційної справи, книгознавства Валентини Пашкової. Петраса Зурліса, Наталі Розколупої, Тетяни Терен, Олега Яськіва та ін. 13 вересня 2017 року також відбулися різні наукові студії у рамках Бібліотечного форуму. Науково-педагогічний колектив кафедри бібліотекознавства і бібліографії ЛНУ імені Івана Франка та студенти різних курсів, які навчаються за спеціальностями «Книгознавство, бібліотекознавство, бібліографія» та «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», взяли активну участь у заходах Бібліотечного форуму. Зокрема, 14 вересня викладачі кафедри – декан факультету культури і мистецтв, доц. Роман Крохмальний, завідувач кафедри, доц. Наталія Демчук, доц. Ольга Колосовська, проф. Наталія Кунанець представили свої наукові доповіді на одній із студій Форуму – “Освіта”.  Серед актуальних проблем, які було проаналізовано на цій студії, – особливості розвитку спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»: нові виклики, концепти і тенденції, дисциплінарна матриця, академічна мобільність і міжнародне співробітництво, партнерство в інформаційному бізнесі, онлайн-платформи неформальної освіти та ін. Відбулася дискусія з питань формування навчального середовища сучасної інформаційно-бібліотечної освіти.