Інформація про перехід на дистанційну форму навчання

23.09.2021 | 10:43

Шановні колеги!

Відповідно до Наказу Ректора № О-102  від 22 вересня 2021 року «Про тимчасову організацію освітнього процесу із застосуванням дистанційних технологій у першому семестрі 2021/2022 навчального року» на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020 р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), Постанови Головного державного санітарного лікаря України Міністерства охорони  здоров’я України від 06.09.2021  № 10 від 22.08.2020 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та з урахуванням протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 року, у Львівському національному університеті імені Івана Франка запроваджено дистанційне навчання.

Від 23 вересня 2021 року навчальні заняття для здобувачів вищої освіти  відбуватимуться із застосуванням дистанційних технологій.

Від 23 вересня буде забезпечено пропускний режим на територію та в корпуси Університету. Окрім того, обмежено проведення масових заходів у закритих приміщеннях. Заходи, необхідні для забезпечення функціонування Університету (проведення засідань ректорату, Вченої ради, конкурсних комісій та Конференції трудового колективу Університету чи факультету) проводитимуться з використанням дистанційних технологій.

З наказом Ректора можна ознайомитися за посиланням.

джерело