«День кар’єри ЄС» (EU Career Day)

19.09.2017 | 18:00

Шановні студенти!

Львівський національний університет імені Івана Франка та Інформаційний центр Європейського Союзу за підтримки Студентської ради Львова й у партнерстві з міжнародною компанією «CRH» організовують «День кар’єри ЄС» (EU Career Day), що відбудеться 5 жовтня 2017 року у приміщенні ЛНУ імені Івана Франка за адресою: вул. Університетська, 1, м. Львів.

«День кар’єри ЄС» – це захід, що має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі. Під час заходу гості зможуть отримати інформацію та практичні знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізнатися про наявні вакансії європейських та українських компаній, що працюють в Україні, можливості навчання і стажування за кордоном, а також отримати консультації від представників комерційних компаній та неурядових організацій.

«Дні кар’єри ЄС» є складовою великого інформаційного проекту Представництва ЄС в Україні «ЄС: вибір молодого покоління України».

В рамках Дня кар’єри ЄС проводитимуться навчальні тренінги для учасників та Дискусійний клуб на тему: «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?».

Запрошуємо до співпраці та участі студентів і випускників, молодіжні організації, міжнародні організації, компанії-роботодавців, ЗМІ, усіх зацікавлених.

За більш детальною інформацією та для обговорення Вашої участі звертайтесь, будь ласка, до координаторів заходу:

Ірина Сновидович,
Керівник відділу сприяння працевлаштуванню
студентів та випускників ЛНУ ім. І. Франка
тел.+38 0955944134
Lnucareerforum@ukr.net

Маріанна Кохан,
Співорганізатор Дня кар’єри ЄС та
координатор Дискусійного клубу
тел. +38 0963170796
marianna.kokhan@gmail.com

Наталія Антонюк
Кординатор ІЦ ЄС у м. Львові
тел.+38 679682794
nantonyk@yahoo.com

Галина Процик
Виконавчий координатор ІЦ ЄС
тел. +38 0969202908
eui.lviv@gmail.com

Детальна програма заходу буде опублікована згодом

джерело