Поїздка у м.Дрогобич та с.Нагуєвичі
15 квітня 2015 року викладачі кафедри музичного мистецтва і студенти третього та четвертого курсів напряму ,,Музична педагогіка та виховання,, відвідали м.Дрогобич.
Музично-педагогічний інститут Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у рамках 9 Всеукраїнського науково-практичного семінару ,,Історія, теорія та практика музично-естетичного виховання,, організував у Дрогобицькій ЗОШ №1 відкриті уроки з предмету ,,Музичне мистецтво,, у четвертому класі (вчитель Костецька М. І.) та у шостому класі (вчитель Допілко О.Я.).
До уваги студентів та викладачів кафедри музичного мистецтва було запропоновано оглянути експонати шкільного...