11 квітня 2022 р. відбулась відкрита лекція Ю.В. Безпаленко

11.04.2022 | 19:50

Відбулась  відкрита лекція Ю.В. Безпаленко

11 квітня 2022 р. відбулась он-лайн лекція Юлії Василівни Безпаленко – викладачки кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів, Україна).

Тема лекції: «Здоровий танцівник, або чим хореограф може бути корисним, коли не має можливості творити та танцювати»

Даний захід відбувся в рамках проведення Всеукраїнського міждисциплінарного лекторію/практикуму «Мистецтво. Війна. Ми.», що організований факультетом культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка. Лекторами запрошуються провідні фахівців галузі культури і мистецтв (хореографія, театрознавство, музикознавство та ін.) за участі здобувачів освіти представників закладів вищої освіти України.