Ващишин Світлана Іванівна

Посада: асистент кафедри музичного мистецтва

Електронна пошта: svitlana.vashchyshyn@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

музична педагогіка

Курси

Публікації

  • «Розвиток творчої активності майбутнього вчителя музики в процесі його інструментальної підготовки» (//Музична освіта XXI століття: тенденції, проблеми та інновації. Матеріали Другої міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої п’ятиліттю створення кафедри музичного мистецтва. Львів,  «Сполом», 2011//).

Біографія

Освіта: Львівське культурно-освітнє училище, кваліфікація – клубний працівник, керівник самодіяльного колективу народних інструментів (1973), Дрогобицький педагогічний інститут ім. І. Франка, кваліфікація – вчитель музики і співів.

Працювала викладачем по класу баяна з 01. 09. 1975 р., директором  з 14. 10. 1975 р. Одеської ДМШ Буського району Львівської області. З 1980 по 1985 рік – завідуюча дошкільним відділенням Львівської ДМШ №4, з 01. 09. 1985 року – викладач по класу баяна Львівського музично-педагогічного училища ім. Ф. Колесси, в якому продовжувала працювати під час його реорганізацій. З 01. 09. 2008 року – асистент кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка.

Творчий та науковий доробок:

Цілеспрямовано працює над вдосконаленням методики викладання гри на баяні та акордеоні.

В 2007-2009 роках написані методрозробки: «Особливості роботи над основними прийомами звуковидобування в класі додаткового інструменту»; «Розвиток початкових навичок гри по слуху».

Прочитані методичні доповіді: «Завдання і роль основного музичного інструменту в підготовці вчителя музики»; «Міжпредметні зв’язки та їх роль у формуванні професійних навичок музиканта-педагога».Створила навчальні програми з «Додаткового музичного інструменту (баян, акордеон)», «Концертмейстерський клас» для студентів кафедри музичного мистецтва.Працює над вдосконаленням методики викладання гри на баяні та акордеоні, що відображається в численних методичних розробках та доповідях, активний учасник методичних конференцій.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!