Козлан Ольга Сергіївна

Посада: асистент кафедри музичного мистецтва

Електронна пошта: olha.kozlan@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

Фортепіанна музика українських композиторів XX-XXI століття; концертмейстерське мистецтво; національна та європейська вокальні школи.

Курси

Біографія

Випускниця Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка кафедри фортепіано.

2010-2014рр. – навчалась у Вінницькому училищі культури і мистецтв імені М.Д. Леонтовича. ОКР – молодший спеціаліст, кваліфікація – викладач фортепіано, артист камерного ансамблю, концертмейстер.

2014-2018рр. – навчалась у Львівській національній музичній академії імені М.В. Лисенка. ОКР – бакалавр, кваліфікація – викладач фортепіано, артист камерного ансамблю, концертмейстер.

2018-2020рр. – навчалась у Львівській національній музичній академії імені М.В.  Лисенка. ОКР – магістр, кваліфікація – науковець-дослідник, викладач фортепіано, артист камерного ансамблю, концертмейстер.

З 2016 по 2020рр. працювала у Львівській національній музичній академії імені М.В. Лисенка на посаді концертмейстера кафедри хорового та оперно-симфонічного диригування.

З 2020р. працює асистентом у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

З 2017 по 2019рр. брала участь у складі журі конкурсу “Бах-марафон” (м.Луцьк).

Активно займається концертмейстерською діяльністю, регулярно бере участь у вокальних та інструментальних конкурсах, фестивалях та концертах в Україні й за її межами.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!