Ільницька Любов Мирославівна

Наукові інтереси

Сучасний критичний театр в Україні та перформативні практики в театрі.

Курси

Біографія

Театрознавиця, кураторка і менеджерка театральних проєктів. Випускниця Львівського національного університету ім. І. Франка. У 2013-2019 рр. – керівниця літературно-драматичної частини Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса. З 2016 р. – викладачка кафедри театрознавства і акторської майстерності Львівського національного університету імені Івана Франка. З 2019 р. працюю на посаді менеджерки Програми ґрантів Harald Binder Cultural Enterprises. Менеджерка Польсько-українського перформативного проєкту «Мапи страху/Мапи ідентичності» та вистави «Мій дід копав. Мій батько копав. А я не буду» Дмитра Левицького, Йоанни Віховської, Аґнєшки Блонської, Рози Саркісян (2016).
Співкураторка соціально-театрального проєкту «Голоси околиць. Про вибір» (2018, спільно з Іриною Гарець і Розою Саркісян), реалізованого у співпраці з учнями школи с. Черниця, Львівської обл. Друкувалася у театральних та культурних виданнях: «Збруч», «Zaxid.net», «Кіно-Театр», «Dwutygodnik».

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!