Біляч Юлія Володимирівна

Посада: асистент кафедри музичного мистецтва

Електронна пошта: yuliya.bilyach@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Наукові інтереси

Естетичне виховання молодших школярів.
Специфіка виховання студента акардіоніста в класі основного інструменту.

Курси

Біографія

1992–1996 рр. – навчання у Львівському музично-педагогічному училищі ім. Ф. Колесси, здобула кваліфікацію вчителя музики та хореографії.

1997–2003 рр. – навчання у Рівненському державному гуманітарному університеті за спеціальністю « Музична педагогіка та виховання», здобула кваліфікацію магістра мистецтв, викладач музичних дисциплін у вищих навчальних закладах.

Одночасно з навчанням з 1997 до 2003 року працювала у загальноосвітній СШ №59 м. Львова на посаді вчителя музики та співів.

 З 2003 року працювала у Педагогічному коледжі ЛНУ ім. І. Франка викладачем баяна та акордеона до 2009 року. З 2006 року є асистентом кафедри «Музичного мистецтва» ЛНУ ім. І. Франка.

Творчий та науковий доробок

Систематично працює над питаннями вдосконалення методики викладання основного та додаткового музичних інструментів. Написала 4 методичні розробки з питань вдосконалення навиків гри на музичних інструментах (баян, акордеон).

Одним з пріоритетів напрямків творчої діяльності є збагачення педагогічного репертуару в класах основного інструменту і концертмейстерства. Зроблено численні переклади фортепіанної і вокальної літератури для сольного виконання на акордеоні та для практичного репертуару студентів.

Постійно бере участь у роботі ансамблю баяністів і акордеоністів, з якими виступає у звітних концертах кафедри.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!