Зустріч із учнями НВК “Середня загальноосвітня школа-ліцей с.Козьови при Львівському національному університеті імені Івана Франка”

12.11.2016 | 17:12

11 листопада 2016 року відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями НВК “Середня загальноосвітня школа-ліцей с.Козьови при Львівському національному університеті імені Івана Франка” Сколівського району Львівської області.

Учасників зустрічі привітала директор НВК О.М.Клепуц.  Оксана Миколаївна відзначила тривалу плідну співпрацю Львівського університету із школою-ліцеєм, поділилася думками з приводу особливостей майбутніх спільних заходів: “Ми сподіваємося на продовження організації цікавих і дуже важливих для нас спільних заходів – предметних літніх шкіл, профорієнтаційних зустрічей, онлайн-діалогів, участі студентів Університету у навчальному процесі школи-ліцею на рівні педагогічної практики”. Учасники  делегації у формі мультимедійної презентації познайомили учнів школи-ліцею із навчальними, науковими, мистецькими, спортивними рисами університетського життя, співпраці із навчальними та науковими установами інших країн. Університет представляли: декан хімічного факультету, професор Я.М.Каличак; декан факультету культури і мистецтв, доцент Р.О.Крохмальний; заступник декана фізичного факультету, доцент А.В.Королишин;  завідувач кафедри мінералогії гелогічного факультету, доцент Л.З.Скакун; доцент кафедри ботаніки біологічного факультету В.І.Гончаренко; асистент кафедри англійської філології факультету іноземних мов Гнатко Лідія Володимирівна і заступник відповідального секретаря Приймальної комісії С.В.Шевчук. Учні ставили чимало запитань: про забезпечення студентів гуртожитками, про особливості “болонської системи оцінювання знань”, про процедуру розрахунку особистого балу абітурієнта, про роль пріоритетів, про творчі конкурси і умови вступу для випускників підготовчих курсів…  Відбувся жвавий діалог з приводу перспектив нової вступної кампанії,  реалізації можливостей абітурієнтів з проекцією на майбутні фахові досягнення щодо працевлаштування.

Пропонуємо світлини з місця події.

1 2 3 4 5 5a 6 6v 7 7e 8 8h 9 10 11 12