Запрошуємо на “Жізель”

Батільда, наречена Альберта – Дарія Баглай
Герцог – Юрій Григорієв
Вільфрід, зброєносець графа- Богдан Ключник
Подруги Жизелі – Ірина Довгановська, Анна Попович, Міла Русанова, Марта Піддубняк, Марічка Кохман, Анна Трофімова
Мірта – Юлія Єрмоленко
Двійка віліс – Ксенія Саулевич, Дарія Баглай

Зірка канадського балету ТРІСТАН ДОБРОВНИЙ
Прем’єр у «Королівський Балет Вінніпегу» (Royal Winnipeg Ballet Company) Вінніпег, Манітоба 2008 – 2015 рр.
Партії:
“Принц Альберт”; “Pas de Six” в балеті Жизель. Постановка: Пітер Райт (Peter Wright) (перша постановка), відновив хореографію Десмонд Келі (Desmond Kelly), Березень 2012 – 2015 рр.;
“Принц Альберт” в балеті Жизель. Постановка: Н. Долгушин, 2016 р.
“Принц”; “Соло в вальсі” в балеті Лускунчик. Постановка: Ніна Менон (Nina Menon) і Галина Йорданова (Galina Yordanova), Грудень 2008 – 2015 рр.
“Принц Зігфрід”; “Pas de Trois” в балеті Лебедине Озеро. Постановка: Галина Йорданова (Galina Yordanova), Березень 2010 р.
“Рожеве адажіо”; “Кіт у чоботях” в балеті Спляча красуня. Постановка: Анна-Марія Холмс (Anna-Marie Holmes), Березень 2013 р.
“Меркуціо”; “Паріс”; “Бенволіо” в балеті Ромео і Джульєтта. Хореографія: Руді ван Дантзіг (Rudi van Dantzig), 2014 р.
Соліст в балеті Карміна Бурана (Carmina Burana). Хореографія: Маурісіо Вайнрот (Mauricio Wainrot), Травень 2013 р.
“Метью” в балеті Мулен Руж. Хореографія: Йорден Моріс (Jorden Morris), 2009 – 2015 рр.
“Чотири сезони”. Хореографія: Джеймс Куделка (James Kudelka), 2014 р.
“Свенгалі” в балеті Свенгалі (Svengali). Хореографія: Марк Годен (Mark Godden), Жовтень 2011 р.
“Kурді (Curdie)” в балеті Принцеса і Гоблін (The Princess and The Goblin). Хореографія: Твайла Тарп (Twyla Tharp), Жовтень 2012 р.
“Боб (Bob)” в балеті Історія Попелюшки (A Cinderella Story). Хореографія: Вал Каніпаролі (Val Caniparoli), 2015 р.
“Гордон (Gordon)” в балеті Гоінг хом стар – Встановлення істини і примирення (Going Home Star – Truth and Reconciliation. Хореографія: Марк Годен (Mark Godden), 2015 р.
“Капітан Гак (Captain Hook)” в балеті Пітер Пен (Peter Pan). Хореографія: Йорден Моріс (Jorden Morris), Вересень 2015 р.
“Людина Топотун (Stomper Man)” в балеті В кімнаті що зверху (In The Upper Room). Хореографія: Твайла Тарп (Twyla Tharp), Травень 2011 р.
“Людина Галаада (Gilead Men)” в балеті Розповідь покоївки (The Handmaid’s Tale). Хореографія: Лілія Йорк (Lila York), Жовтень 2013 р.
“Твідл Ді (Tweedle Dee)”; “Гусениця (Caterpillar)” в балеті Країна чудес (Wonderland). Хореографія: Шон Хаунсел (Shawn Hounsell), Березень 2011 р.
Як зверху так і знизу (As Above, So Below). Хореографія: Марк Годен (Mark Godden), Травень 2009 р.
Хікарізато (Hikarizatto). Хореографія: Іцік Галілі (Itzik Galili), Травень 2009 р.
Сьома симфонія (Seventh Symphony). Хореографія: Тоер Ван Шайк (Toer Van Schayk), Жовтень 2008 р.
Кю Денс (Q Dance) – Пітер Кванз (Peter Quanz), Художній керівник. Вінніпег, Манітоба 2010 р. – по
теперішній час
Запрошенний артист в якості провідного соліста в компанії: Ред Кроунед Крайн (The Red Crowned Crane), а також в компанію Вуші Стейт Сонг енд Денс Театр (Wuxi State Song and Dance Theater)
Репертуар включає в себе: Люмінус (Luminous); В тандемі (In Tandem); Кванц бай Кванц (Quantz by Quanz); Вбивство затівається (Murder Afoot); Поп, бабл енд фіз (Pop, Bubble and Fizz).
НАВЧАННЯ
▪ Професійна танцювальна програма в Банфі (Banff Professional Dance Program), Ліндсей Фішер (Lindsay Fischer), Художній керівник, 2008 р.
▪ Школа Королівського Балету Вінніпегу (Royal Winnipeg Ballet School), Арлен Мінхорст (Arlene Minkhorst), Художній керівник, 2002 – 2008 рр.
НАГОРОДИ
■ 2008 р. Одержувач нагороди Рамона Джона Гнатишина (The Ramon John Hnatyshyn Award – RJHF), Грант розвитку артистів з класичного танцю (Developing Artist Grant for Classical Ballet)
■ 2007-2008 рр. Одержувач премії Принца Едварда (Prince Edward Award), Листопад 2007 р.
■ 2007-2008 рр. Одержувач Стипендія вікового мистецтва прем’єра (Premier’s Centennial Arts Scholarship), Вересень 2007 р.