Запрошення оздоровитись у студентському Спортивно-оздоровчому таборі “Буревісник”

25.05.2017 | 22:21

Шановні студенти!

Табір розташований у чудовому місці на узбережжі Чорного моря в селищі Лазурне Скадовського району Херсонської області.

Селище Лазурне – це один з найкращих морських курортів Херсонщини.

Тут близько 30 баз і дитячих таборів.

До послуг відпочивальників двоповерхові котеджі на сім кімнат.

Інфраструктура:На території є спортивні майданчики для гри у футбол, волейбол. Є власний кінотеатр, щодня демонструється декілька сеансів сучасних фільмів та мультфільмів, є сеанси з графікою 3D. На базі є облаштований дитячий майданчик. Власна стоянка для автомобілів відпочивальників, що охороняється. Власна велика їдальня з уважним обслуговуванням та кафе. Ціни у власному кафе помірні, найвигідніше співвідношення ціна-якість на узбережжі.

На базі є пункт медичного обслуговування, який працює цілодобово, штатний лікар та фельдшери. Є фізіотерапевтичний кабінет. На пляжі працюють рятувальники, що робить безпечним Ваш відпочинок та купання в морі.

Табір має власний пляж з аква-атракціонами, кафе, барами, дискотеками. Неподалік бази розташований ринок, де можна придбати пляжні аксесуари, домашні продукти, свіжі овочі, фрукти, м’ясо для шашлику, різноманітні сувеніри та інші необхідні речі.

Організовуються екскурсії до визначних місць Херсонщини, в заповідник Асканія-Нова та ін.
Проживання: відпочивальників розміщують у 2-, 3- та 4-місних номерах зі зручностями (умивальник, душ, санвузол) на котедж (будиночки Прибалтійського типу). Холодна та гаряча вода – постійно. В котеджі є холодильник.

Також поселення відбувається у 2-, 3- місних номерах блочного типу зі зручностями на блок (умивальник, душ, санвузол).
Харчування: 3-разове в їдальні. Комплексні сніданки, обіди та вечері.

Поселення відбувається протягом липня-серпня.

Вартість з особи з 3-разовим харчуванням:

Будиночки Прибалтійського типу

У чотиримісному номері – 280 грн/ніч.

У тримісному номері – 280 грн/ніч.

У двомісному номері – 280 грн/ніч.

У двокімнатних блоках зі зручностями на блок:

У тримісному номері – 340 грн/ноч.

У двомісному номері – 340 грн/ноч.

Замовлення путівок: м. Львів, вул. Університетська, 1, 125 ауд. (головний корпус) профком студентів.
Тел. 239-41-27, 239-42-71, моб. 098 095 79 32, 093 722 53 60.

За матеріалами http://ppos.lnu.edu.ua