Запрошення до участі в Четвертій Міжнародній науково-практичній конференції «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті»

16.01.2019 | 10:48

Шановні колеги!

27-28 березня 2019 року відділ спортивно-туристичної та фізкультурно-оздоровчої роботи Центру творчості дітей та юнацтва Галичини спільно із:

кафедрою режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка,

кафедрою хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури проводить Четверту Міжнародну науково-практичну конференцію «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті».

Для участі у конференції просимо надіслати на електронну адресу оргкомітету vidlunnya@gmail.com , заявку, та матеріали доповіді до 10 березня 2019 р.

Oleksandr Plakhotnyuk