Вихованці проф.Б.О.Базиликута взяли участь у Міжнародному конкурсі «Мистецтво ХХІ століття»

28.05.2017 | 23:48

21 травня 2017 року у м. Києві відбувся міжнародний конкурс «Мистецтво ХХІ століття», у якому взяли участь:

– студент-магістрант факультету культури і мистецтв, кафедри музичного мистецтва Степан Поліщук (III премія у категорії “Сольний Спів”)

– випускниця факультету культури і мистецтв, кафедри акторської майстерності Оксана Шульба (ІV премія у категорії “Сольний Спів”)

– асистент кафедри музичного мистецтва Григорій Скалозубов (ІІ премія у категорії “Мистецтво Акомпанементу”)

У конкурсі взяли участь студенти з України, Білорусії та Китаю

Оцінювало виступи конкурсантів міжнародне журі.

(пропонуємо фото грамот   лауреатів, а також подяку від організаторів конкурсу народному артисту України, професору Богдану Базиликуту та концертмейстеру Григорію Скалозубову)

Пропонуємо також переглянути фрагменти виступів студента та випускниці факультету культури і мистецтв – учасників конкурсу: