Всеукраїнcький конкурс есеїв серед студентів “Пробуджені гідністю, об’єднані мрією”.

27.11.2018 | 09:08

Національний університет Києво-Могилянська академія, Школа політичної аналітики НаУКМА, Український центр європейської політики, Український інститут медіа та комунікації та інтернет-видання iPress.ua оголосили про проведення Всеукраїнcького конкурсу есеїв “Пробуджені гідністю, об’єднані мрією”.

ПОЛОЖЕННЯ про конкурс письмових творчих робіт (есе) на тему:

“Пробуджені гідністю, об’єднані мрією”

1. Мета Конкурсу

1.1. Конкурс є громадською ініціативою, приуроченою до 5-ї річниці Дня Гідності та Свободи.

1.2. Проведення Конкурсу спрямоване на формування в українському суспільстві стратегії розвитку та системи об’єднавчих  цінностей.

2. Завдання Конкурсу

2.1. Завдання Конкурсу є:

• залучення молоді до роздумів про майбутнє країни:
  • надання можливості небайдужим, активним молодим людям, які мають власну думку, проявити себе,  бути відзначеним та оціненим;
  • сприяння творенню середовищ, здатних генерувати лідерів;

3. Оргкомітет Конкурсу

3.1. Організаторами Конкурсу є:

• Інтернет-видання iPress.ua
  • Національний університет “Києво-Могилянська академія”
  • Школа політичної аналітики НаУКМА
  • Український Центр Європейської Політики
  • Український інститут медіа та комунікації

3.2. До організації та проведення Конкурсу можуть залучатися також інші громадські організації, благодійні фонди та ЗМІ, які поділяють мету Конкурсу та здатні надати організаційне чи матеріальне сприяння у проведенні Конкурсу.

3.3. Для вирішення поточних організаційних питань організатори Конкурсу створюють Організаційний комітет.

3.4. Оргкомітет повноважний приймати рішення з усіх питань, що виникають у зв’язку з проведенням Конкурсу.

4. Висвітлення Конкурсу

4.1 Офіційна інформація про Конкурс, Положення про Конкурс, склад Журі, оперативні новини та висвітлення результатів Конкурсу відбувається на офіційних Інтернет-сайтах організаторів Конкурсу.

4.2. Організатори оголошують про початок проведення Конкурсу через власні Інтернет-сайти, соціальні мережі та засоби масової інформації.

4.3. Для висвітлення перебігу та результатів Конкурсу запрошуються засоби масової інформації в якості інформаційних партнерів Конкурсу.

5. Терміни проведення Конкурсу:

5.1. Конкурс триває до 30 листопада 2018 року включно.

6. Умови проведення Конкурсу

6.1. Участь у Конкурсі творчих робіт можуть взяти студенти ВНЗ, молодь віком 17 – 27 років.

6.2. У Конкурсі беруть участь творчі роботи українською мовою в електронному вигляді. Від одного автора приймається не більше одного есе загальним обсягом до 3-х сторінок формату А-4 (шрифт Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1.5, поля стандартні).

Есе надсилаються на офіційну електронну адресу Конкурсу: mriemo.ua@gmail.com

6.3. Крім творчої роботи учасник має вказати такі данні: прізвище, ім’я, дату народження, адресу проживання, контактний телефон, електронну адресу, назву навчального закладу, або місце роботи чи професію.

6.4. Участь у Конкурсі можуть брати лише індивідуальні роботи. Колективні роботи Журі не розглядаються.

6.5. Подання есе на Конкурс автоматично означає згоду з його правилами і дозвіл на публікацію в разі перемоги. Участь творчої роботи в Конкурсі не означає передачу авторських прав організаторам. Всі права на творчу роботу залишаються за автором. Всі спірні питання щодо авторських прав вирішуються згідно діючого законодавства.

6.6. Подані на Конкурс роботи не рецензуються та не повертаються.

7. Оцінка робіт та визначення переможців

7.1. Для оцінки робіт Оргкомітет Конкурсу формує Журі з авторитетних постатей науки, культури, політики та громадянського суспільства.

7.2. Попередню оцінку конкурсних робіт на відповідність формальним правилам Конкурсу   здійснює Оргкомітет Конкурсу. За результатами розгляду приймається рішення про допуск роботи до участі у Конкурсі.

7.3. Оргкомітет забезпечує анонімне оцінювання робіт Журі. Кожна робота оцінюється не менш як трьома членами  Журі.

7.4. Журі визначає 5 найкращих есе. Цікаві роботи, які не стануть переможцями Конкурсу, будуть відмічені заохочувальними призами.

7.5. Критерії оцінювання творчих робіт:

• повнота і глибина розкриття теми – до 35 балів;
  • оригінальність, нестандартність  мислення – до 35 балів;
  • композиційна цілісність – до 20 балів;
  • грамотність викладу – до 10 балів;

7.6. Результати Конкурсу оголошуються Журі через офіційні Інтернет-сайти організаторів Конкурсу а також через засоби масової інформації. Переможцям Конкурсу, а також учасникам, чиї есе були відзначені заохочувальними призами, надсилаються повідомлення електронною поштою, чи у будь-який інших доступний спосіб.

7.7. Результати Конкурсу є остаточними та не підлягають оскарженню.  Журі не зобов’язане пояснювати мотиви своїх оцінок.

7.8. Переможці Конкурсу запрошуються до Києва організаторами Конкурсу для участі в урочистій церемонії нагородження.

7.9. Переможці отримують призи, кращі есе будуть опубліковані на офіційних Інтернет-сайтах організаторів Конкурсу, а також у засобах масової інформації.

7.10. Після завершення Конкурсу буде видано збірку, до якої увійдуть творчі роботи- переможці, а також есе, відзначені заохочувальними призами.

8. Фінансування Конкурсу

8.1. Фінансування Конкурсу здійснюється з джерел не заборонених законодавством.

8.2. Витрати на проїзд переможців Конкурсу на церемонію нагородження в Київ бере на себе Оргкомітет.

8.3. Призовий фонд формується за рахунок спонсорів Конкурсу.

8.4. Оргкомітет Конкурсу залишає за собою право змінювати це Положення та умови Конкурсу.

джерело